Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a saját anyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a saját anyám típusa tetszik nőben?

Figyelt kérdés

Megnéztem a régi fényképeket, és rábukkantam anyámra 16,18,20 évesen. Hát valami gyönyörű volt (vagy én annak látom). Rájöttem életem során az összes lány aki tetszett rá hasonlított valamiben (a szeme, arcformája, mosolya, színekben).

Ez normális? Azt hallottam férfiak mindig a saját anyjukat keresik a barátnőjükben is, ez igaz?


2013. ápr. 17. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
normális.
2013. ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Áldott légy Freud
2013. ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, normális. De biztos nem mindenkire igaz, hogy az anyja típusa tetszik neki. Én nem hasonlítok sem külsőre, sem belsőre anyósomhoz, talán a szemünk és a hajunk színe az egyetlen hasonlóság, de ezzel vége is.
2013. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen,lehet befolyásoló,hogy milyen az ember anyja.
2013. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ivilicious ***** válasza:
pontoan így van.
2013. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ivilicious ***** válasza:
vagy a teljes ellentéte is lehet, ha pl nics jó viszony
2013. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is erre gondoltam.
2013. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!