Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért ennyit utaltak Bursa...

Miért ennyit utaltak Bursa ösztöndíjnak?

Figyelt kérdés

Megállapították, és ki is küldték az értesítést hónapokkal ezelőtt, hogy 5000 forintot ítélt meg az önkormányzat, ugyanennyit a főiskola is. Most utalták át az összeget, amit én úgy értelmeztem, hogy 50 000 forintnak kellett volna lennie, mivel

- szeptember

- október

- november

- december

- január

az első félév, ami havonta 5000+5000 forint, tehát 50 000 összesen. Ennek ellenére most, május 9-én 20 000 forintot utaltak, ami nekem sehogy sem jön ki, mert még csak nem is 25 000, hogy mondjuk csak az iskolai rész lenne. Vagy én számolok és értelmezem rosszul az egészet?



2013. máj. 9. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A tavaszi félév: február, március, április, május, június. Tehát valószínűleg az első 4 havi iskolai részt kaptad meg. (a júniusit meg majd júniusban)
2013. máj. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint az első félévre nem is kapok semmit? Mert azt írták, hogy visszamenőleg kapom meg, tehát én úgy gondoltam, hogy ebben a félévben az előző félévit, ezt a jelenlegi félévet pedig majd szeptemberben vagy augusztusban utalják... De köszönöm a gyors választ. :)
2013. máj. 9. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Visszamenőleg, de csak arra a félévre, amire beadtad az igénylést.
2013. máj. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én még ősszel adtam be, azért gondoltam. :D
2013. máj. 9. 16:13
 5/5 anonim válasza:

Amit ősszel adsz be, az a következő 2 félévre vonatkozik. :)

Amúgy nekem még nem utaltak semennyit sem. :) ..de már megszoktam, hogy majd júniusban kapom meg egyben.

2013. máj. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!