Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az angol középszintű...

Ha az angol középszintű érettségin a halott szöveg értését elrontottam akkor a 4-es még meg lehet?

Figyelt kérdés
Ez a rész számomra nagyon rosszul sikerült, tippelgettem szinte végig...

2013. máj. 9. 12:01
 1/5 anonim válasza:
Fuuu..nálam is ez a helyzet. Baromi nehéz volt a listening, pedig nekem mindig menni szokott. Nagyon erős osztáyom van, de szinte mindenki panaszkodott rá...el vagyunk keseredve picit:/ azt hittem jobban fog sikerülni
2013. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tételezzük fel a listeningre 0 pontot kapsz de az összes többi hibátlan akkor 78%-ot érsz el. Ez a felállás mondjuk elképzelhetetlen. Attól függ a többit mennyire írtad jól, valószínűleg azért tippelgetéssel is eltalálhattál néhányat, így van esély 4esre.
2013. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is szinte végig tippelgettem. Első hallásra jó ha 2-őt beírtam, csak másodikra írtam be mindent, és az se biztos , hogy jó lett...
2013. máj. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
remek... a listening 1task-ben örülök ha 2 jó lesz...
2013. máj. 9. 12:47
 5/5 A kérdező kommentje:
egyébként hány pontos az egész angol érettségi?
2013. máj. 9. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!