Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy jobb kidolgozni egy...

Hogy jobb kidolgozni egy tételt? Összefüggő szövegként, vagy vázlatszerűen?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy úgy dolgozzam ki,mint egy esszét,vagy inkább írjam le vázlatpontokba szedve,nyilakkal,meg tételmondatokban/kulcsszavakban?

2013. márc. 14. 08:46
 1/3 anonim válasza:
Én vázlatszerűen dolgozom ki mindig ( olyan suliba járok, ahol 5.-től minden évben vizsgázunk 2 tantárgyból) és ezzel a módszerrel nekem csak ötös vizsgáim lettek, szerintem így jobb (nekem mindenképpen)
2013. márc. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kinekhogy. én is mindig vázlatszerűen írom
2013. márc. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is vázlatra voksolnék! Átláthatóbb sokkal, jobban meg is marad. De amúgy ha be is kell adni, akkor lehet hogy jobb, ha megcsinálod összefüggő szövegként is, de tanuláshoz mindenképpen vázlatot írnék!!
2013. márc. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!