Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A történelem tanárok hogy...

A történelem tanárok hogy tudják megjegyezni azt a rengeteg évszámot?

Figyelt kérdés

2013. máj. 11. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ők szenvedéllyel szeretik ezt a tantárgyat, nyilván az egyetemen az előadások után rohantak a könyvtárba, hogy még többet megtudhassanak az adott dologról. Legalább is az én történelem tanárom ilyen, és ezért a legjobb.

Egyébként az évszámok megjegyzéséhez kell beállítottság is, én például minden számot nagyon könnyen megjegyzek[legyen az évszám, vagy kalória:)], szóval ez személyfüggő is.

2013. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. :) Az én töri tanárom 40éves férfi létére olyan hihetetlen gyermeki alázattal tisztelettel és lelkiismeretességgel áll az egész tárgyhoz hogy elképzelhetetlen. Neki ez nem kötelesség hanem olyan természetes mint a levegővétel. Minden tiszteletem az Övé ezért(is) és remélem egyszer én is a nyomdokaiba léphetek majd!
2013. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
úgy hogy azt az egyet csinálják... valószínűleg a középiskolai reáliákhoz már elég dilettánsak
2013. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia utolsó! Szerintem nem azért tudják ennyire mert ezt csinálják, hanem azért csinálják mert ennyire tudják. Az pedig hogy dilettánsként állnak a reáliákhoz egyáltalán nem rossz. Sokkal jobb mit ha ignorálnák ezeket! A második voltam. :)
2013. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is tudom a nagyját, de nem vagyok töritanár
2013. máj. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!