Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lesz ha a történelem...

Mi lesz ha a történelem érettségin megírtam mind a 3 esszét de véletlenül rossz betűt karikáztam be, de az üresen hagyott oldalakat áthúztam?

Figyelt kérdés
érettségi; történelem

2013. máj. 8. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van a tanár bekarikázza a megfelelőt neked.
2013. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy a tanárod mennyire figyelmeztetett erre titeket érettségi előtti órákon, de nekünk hónapokig hangsúlyozta hogy erre figyeljünk mert ha rosszat karikázunk be akkor ők azt semminek veszik, mert így nem értelmezhető és nem veszik ezt figyelembe. Ha ott akkor észrevetted volna akkor a felügyelő tanár tudott volna segíteni hogyan korrigáld a helyzetet, de így szerintem b@szhatod. Talán figyelembe veszik, ha rendesek a tanárok és helyetted kijavítják de ne számíts dicséretre. Javaslom hogy amikor van időd menj be a suliba és beszélj a töritanároddal hogy elkövetted ezt, béna voltál nem figyeltél és hogy mire számíthatsz, mert szerintem ne várd meg azt mire bemehetsz megnézni mert így előtte még talán változtathatsz rajta.
2013. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így hogy az üres oldalakat áthúztad nem olyan vészes..szerintem írj egy mailt azért a tanárnak
2013. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát elvileg csak az elfogadható, amit bekarikáztál... :/ De ha jó fej tanárod van akkor talán elfogadja. Imádkozz!
2013. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekünk is hetek óta nyomatják, hogy nagyon oda kell figyelni, sőt ofő kinyomtatta a tavalyit ma, és fél8kor körbemutogatta mindenkinek, hogy el ne rontsuk
2013. máj. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
így tuti nem fogják elfogadni!
2013. máj. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg a szaktanárodat és szólj neki!
2013. máj. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!