Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek is nehéz volt a...

Szerintetek is nehéz volt a földrajz érettségi? Nektek hogy sikerült?

Figyelt kérdés
A vaktérkép valószínűleg hibátlan lett, azzal sose volt gondom, de a feladatsor második része szerintem sokkal nehezebb volt, mint az előző években. El is keseredtem egy kicsit, hajtottam az ötösre, de most nagyon nem tudom mi lesz. Lehet, hogy még a négyes szintjét se sikerült elérnem. Nektek hogy ment?

2013. máj. 15. 16:53
 1/8 anonim válasza:
Szerintem nem volt annyira vészes, én sokkal nehezebbre számítottam, talán az utolsó feladat meg az a grafikonos okozott egy kis nehézséget..viszont annak nagyon örülök hogy megúsztuk a számolásos feladatokat. :D
2013. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
majd ha fentlesznek a feladatlapok, akkor megmondom, nehéz volt-e. Tavaly csináltam, 4-es lett, idei topográfia feladatlapot láttam eduline-on, észak-amerikát tudnám, balti tengert is, viszont az utolsóra nem jöttem rá, később olvastam hogy mi az(körös-maros köze)
2013. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden relatív
2013. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem könnyű volt, topo részben a magyart fel sem ismertem, az kapásból 0 pont.
2013. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
opográfia egyszerű volt, mégis 3 pontot veszítek. A II. részről ne is beszéljünk. Ránézésre könnyű volt, de én sorra egy-egy pontokat elbuktam. Tavalyihoz képest szerintem nehezebb volt. A 100 percet maximálisan ki kellett használni a gondolkodtató, becsapós, időigényes feladatok miatt, melyek megoldása nem volt könnyű. Teljesen lefáradtam, még csokit enni sem volt időm. A legjobb próbaérettségim 96% lett, ez pedig -a nem hivatalos megoldókulcs alapján- talán 84%.
2013. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
lemaradt a "T" :D
2013. máj. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

hát topográfiánál én pont nem ezekre készültem. Magyarországot én se nagyon ismertem föl, ha nem tudom, hogy egy Magyarországos tuti van, akkor azt hittem volna hogy Oroszország egy része.

a második résznél tényleg rengeteg gondolkodtató feladat volt. azt a grafikonos feladatot úgy ahogy van elrontottam. úgy utálom, amikor az elején ki kell találni valamit, és arra épül a többi. mert ha nem jól találod ki az elején, az egész feladat úszik. hát velem most ez volt mert én monszunt írtam :S

az Afrikás táblázatost, a holdast, meg nagyjából azt a 3 körös szomszédos országosat ki lehetett nézni az atlaszból.

én személy szerint nagyon sokat elrontottam és az idegesít hogy teljes feladatokat. most hogy megnéztem a megoldásokat neten, kb. 30 pontom lesz. sőt, ha már annyi lesz én örülök.

2013. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
de hülye állatok vagytok, mindenki mondja, hogy még csak nem is tudta, hogy M.o-t ábrázolta a térkép.. legalább azt ismerd már föl, hol laksz. így meg is érdemlitek a 0 pontot.
2013. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!