Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti nem érzitek magatok sza....

Ti nem érzitek magatok sza. Rul, mert nem tanulhattok olyan szép iskolában mint pl az amerikaiak?

Figyelt kérdés

olyan szépek és barátságosak és még felszereltek is, nekem meg minden nap egy sötét ezer éves csöves épületbe kell járnom, miért van ez?? mért kellet velem így ....??


[link]

[link]

[link]

[link]



2013. máj. 15. 20:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
meg hogy van saját focicsapatuk, meg mindenük, tök király közösségi életet tudnak élni
2013. máj. 15. 20:19
 2/15 anonim ***** válasza:

'utálom az amerikaiakat.Nincs rá okom,de nem szeretem az USA-t:D

Az angolokat irigylem.Az én sulim 60 éves,de nem baj,idén ballagok,és jövő évben már egy kb 15 éves suliba fogok járni,ami tök szép<3

2013. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

nem az amcsikat szeretem hanem Amerikát, mert rohadt gazdag (főleg hozzánk képest) midig is szerettem magyar lenni, de már egyszerűen nem bírom bazze hogy mindent beszopok csak azért mert itt élek, nem tanulhatok normális iskolába normális színvonalon, sőt egy csomó mindent egyszerűen nem is tanulhatok....és jó sok szakma ugrik, amiket dolgozva én boldog lehetnék


úgyhogy az odaadó szeretetem Magyarország felé egyre inkább kezd csökkenni(most lehet mondani, hogy dehát a hazád bla-bla, meg hogy majd milyen jó lesz meg kitartás,csak én már GE.CCIRE UNOM az egészet )

bassza szájba magát és az összes ku.rva anyát az aki ezt az egészet így el kurta

2013. máj. 15. 20:33
 4/15 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy Amerikában sem mindenki olyan rohadt gazdag. A filmekben persze igen. De nem ennyi avilág. Ott is vannak lepukkant negyedkben élők, nem csak luxuslakásban.


Én például egyáltalán nem irigylem az amerikaiakat, ahol fegyverrel öldösnek gyerekek diáktársaikat. Ahol bandaháborúk vannak.

2013. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
oké de pl egy New York gazdagabb részén élni valami hihetetlen jó lehet, sosem fogom megtapasztalni milyen is
2013. máj. 15. 21:16
 6/15 anonim ***** válasza:
Mint ahogy az amerikaiak nagy része sem tapasztalhatja ezt meg soha.
2013. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

átköltözik.... és amúgy ettől függetlenül a tanítás minősége (és nagyából az iskoláké) megegyezik mindenhol


persze most fel lehet hozni hogy még kik nem, de ez engem nem érdekel, engem az érdekel hogy ÉN NEM

2013. máj. 15. 21:58
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor Te is költözhetsz egy jobb környékre, ahol az iskola is szebb. Ja, hogy nincs rá pénz? Hát az USA-ban is valahogy így van...
2013. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

USA-ban két réteg van: aki dolgozik és jóval eu-átlag fölött él, és aki nem dolgozik(vagy szar a munkája mert baszott iskolába járni) és rohadt csóró, az én szüleim tanultak, és dolgoznak mégis csóró vagyok

MO-ból az USA-ba költözni meg kicsit költségesebb(és sokkal bonyodalmasabb) mint USA-n belül elköltözni....

2013. máj. 16. 14:20
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy. ha még nem múltál 14, akkor esetleg elfogadható, hogy ennyire éretlenül gondolkozol, de ha már ennél több vagy, akkor ideje lenne rájönni, hogy nem fekete-fehér a világ és hogy Amerikában sincs kolbászból a kerítés.


Ha meg azt gondolod, hogy ott anmnyira jó, akkor hajrá! Oda lehet költözni. Mondjuk, ha csak makogni tudsz angolul, akkor nem nagyon fogsz New York elegáns negyedében lakni, legfeljebb ha csini csaj vagy és befekszel valaki ágyába.

2013. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!