Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány pontotok lesz kb. az...

Hány pontotok lesz kb. az idei felvételin? Melyik egyetem melyik szakát céloztátok be?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:

hát ez egy igazán jó kérdés, mert a pontom totál egy darab érettségitől függ (mivel duplázok) és egyszerűen nem tudom megtippelni sem, hogy hanyas lett (nem, megoldókulcsot én nem nézek, majd betekintésen izgulok..)

pszichológiát jelöltem a pázmányon, és biológia szakot szegeden

2013. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Melyik érettségi ez? Biológia? :D
2013. máj. 17. 13:55
 3/9 anonim válasza:

Én is így vagyok, duplázni szeretnék, ELTE jogász.

És te kedves kérdező?

2013. máj. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát őszintén szólva fogalmam sincs, mert nem tudom hogy sikerült a biosz és kémia érettségim... kémia elég rosszul, bioszt jónak érzem, de ki tudja. Nem néztem megoldókulcsot, mert csak szívrohamot kapok tőle. Jobb nem tudni. Azt hiszem valahol a 400 és 420 között van, de aztán lehet, hogy ettől is kevesebb... orvosi lenne a cél.
2013. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kb. 415 pontom van vagy lesz. SE-gyógyszerész szak a cél.
2013. máj. 17. 17:58
 6/9 A kérdező kommentje:
Viszont erősen gondolkoztam annó, hogy orvosit jelöljek meg, mert nagyon érdekel a biológia, ami gyógyszerész szakon csak minimális lesz. De majd meglátjuk... Mindenesetre ha felvesznek gyógyszerészre biztos, hogy elkezdem és majd meglátom, hogy mennyire kedvelem.:)
2013. máj. 17. 18:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Én olyan 430 pont körül kalkulálok (de ez eléggé idealista elképzelés), a magyaromon és az angolomon múlik, mert duplázni fogják, nagy valószínűséggel.

Remélem, hogy a magyarom jó lett, az angol biztos, hogy jó. ELTE magyar szakát jelöltem.

2013. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kb. 460 pontom lesz, remélem, hogy ennél csak több, mert állami közgázos képzésre szeretnék bekerülni
2013. máj. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szintúgy duplázok. van egy 95%-os közép angolom, a magyar miatt kell még izgulni :) az írásbeli lett kb 85%, a szóbeli várhatóan 95% körüli lesz, tehát attól is számítok egy 90% átlagra. ez eddig 370 pont, a biztosított 100 pontom már megvan, tehát kb 470.

elte-pszicho

2013. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!