Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kaposvári Egyetem mennyire...

A Kaposvári Egyetem mennyire népszerű ( én még nem hallottam róla), a fotográfia érdekelne azon belül is. Mennyire nehéz bekerülni és utána bent maradni? Az alkalmassági vizsgán mennyire nagy a rosta?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehéz bekerülni és én személy szerint nem sok értelmét látom, bár nyilván sokan vannak és lesznek akik vitatják ezen nézetemet.
2013. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért tartod értelmetlennek? Tényleg érdekelnek a vélemények!

Kicsit hasonló a nézetem erről, bár szeretném, de félek.. az ilyen művészi szakok annyira telítettek, hogy tartok tőle, nem tudok megélni belőle, mert nehéz az érvényesülés.

2013. máj. 19. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan jelentkezz, egy próbát megér ha érdekel a fotózás. Ha fel is vesznek, szerintem utána (vagy nem tudom) a biztonság kedvéért valami olyat is tanulj amivel biztos el tudsz majd helyezkedni, ha nem jön be a fotózás. De mindenképpen próbálkozz, ha azt szeretnéd csinálni. :)
2013. máj. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anilinki válasza:
Szia, sikerült, elkezdted? ha igen, milyen volt a felvételi?
2016. jún. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!