Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az informatika szóbeli tételek...

Az informatika szóbeli tételeket majd a suli fogja kiadni, vagy egységes, és le lehet tölteni valahonnan? Ha a suli fogja kiadni, akkor kb. mikor szoktál kiadni? 2010 májusi érettségi szezonra gondolok.

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A középszintű tételsort az iskola állítja össze, az emelt szintű tételsor központi.
2009. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az iskolától fogod megkapni. Emelt vagy közép szintűre mész? Egyébként amíg nem lesz meg az írásbeli, a tételekkel nem igazán foglalkoznak. Azt csak meg kell tanulnod, és ennyi. Májusig az írásbelire gyakoroltok majd, nem tudom, hogy fakton vagy órán, de sok word, excel stb. feladatot megcsináltok majd. Ha érdekel a téma, simán 5st kapsz. Ha kényszerből csinálod, nehéz az 5st összehozni.

Sok sikert! :)

2009. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Középszintű, előrehozott lesz. És mindenki azt mondja, hogy ne féljek, eddig mindig kit ünő voltam infóból, de elméletet sosem tanultunk, és emiatt félek a szóbeli részétől, illetve az adatbázis kezeléstől. Az osztályból csak én szeretném letenni, mert engem érdekel, de szóbelit nem tanultunk, és azt mondja, hogy nem is fogunk. Érdemes lenne azért külön tanulgatni a tételek, vagy felesleges addig, amíg nem tudom pontosan, mik lesznek azok? Egyébként köszönöm a válaszokat.
2009. okt. 3. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Tételsor nincs, témakörök vannak. Ezek központiak. Ezekből a témakörökből állít az iskolád össze 1 témakörsort, ami illeszkedik majd a vizsgán megkapott tételekhez. Mi január/februárban megkaptuk ezt a témakör sort (ami mellékesen ua. volt mint a tételsor - megbeszéltük a tanárral) Ez mind középszint.
2009. okt. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!