Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kémia emelt szintű szóbeli...

Kémia emelt szintű szóbeli tételeit hol találom meg? Akár részletes leírással együtt is.

Figyelt kérdés
[link] ezt az oldalat találtam, mit gondoltok, ez jó?

2013. máj. 21. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

most komoly emelt szinten tanultad a kémiát, és csak ennyi?

az a 70 kísérlet megvan,amiből majd kapsz egyet?

ahogy nézem ebben van egy csomó felesleges,és nincs szerintem meg így összeszedegetve sehol, Saját kémia laborom című könyvben benne vagy 50..

bocs,hogy bunkó voltam kicsit, de ez már a 100ezredeik ilyen tartalmú kérdés..

2013. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Imádlak Edit!
2013. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehol. Csak a témaköröket. A tételek nem nyilvánosak.
2013. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 k.k.Judit válasza:

Kísérletek nekem meg van. Tanárom dolgozta ki, mind a 70db, biztos jók. Ha szeretnéd oda adom.

Tételek nincsenek, de a témakörök:

miaerettsegi.hu/dl/szobeli_2013maj_em_temakorok.pdf

2013. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Judit, irtam privát üzenetet. :)
2013. jún. 9. 18:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Én találkoztam jó néhány olyan diákkal a szóbeli kémián, akik konkrét tételsorral érkeztek. Teljesen igazságos mit ne mondjak.. Fogalmam sincs, hogy honnan szerezték, de azért mennyivel könnyebb úgy izgulni szóbeli előtt, hogy 20 oldalt kell észben tartani, mint, hogy 300-at. Na mindegy. ilyen az élet.
2013. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!