Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Arra nincs vmi törvény, hogy...

Arra nincs vmi törvény, hogy a tanár mindennap engem direkt feleltet mert bevan rágva rám?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy csak azt akarja, hogy javítsd ki az előző felelésed?
2013. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyen törvény, kiscsillag?

Van egy nagyszerű módja annak, hogy megtörd ezt a sorozatot. Minden órán csillagos ötösre felelsz. És még az átlagod is szépséges javulást fognak mutatni.

2013. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, előzőnek igaza van, ha látja, hogy tanulsz, és a feleléssel nem tud megszivatni, le fog szállni rólad. Tavaly a drága kémiatanárom játszotta el velem, hogy egy hónapig minden második órán engem feleltetett, miután berágott rám, mert volt egy találó beszólásom, ami azt eredményezte, hogy eléggé beégett az egész osztály előtt. Miután negyedszerre is ötösre feleltem, leszállt rólam.
2013. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Milyen tantárgyról van szó?
2013. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nyelvtan, irodalom 3,62es átlagom volt és az előtt nem szokott feleltetni,(néha-néha mint ahogy mindenkit) ,de mióta nem tudtam elmenni arra versenyre amire felírt anélkül,hogymegkérdezett volna azóta minden órán felelek.
2013. máj. 22. 15:23
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Imádom, hogy a problémás nebulók mindig törvények által alkotta kibúvókat keresnek arra, hogy esetlegesen nekik legyen igazuk!
2013. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Már nem azért, de szerintem egyértelműen a "problémás nebulónak" van igaza ebben a történetben. Semmi rosszat nem csinált, a tanár mégis megbünteti. Egyenlő bánásmód? Minek???
2013. máj. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igazából ez annyi volt,hogy megmondtam,hogy nemakarok menni és felírt.

Vagyunk mi németesek 14en ,én mondtam ,hogy tőlem felírhat ,de én elnem megyek,az engem meg nem érdekel,hogy mást már nem képes felírni,így is közel 5kor érek haza,kb 8-9fele értem volna haza...

2013. máj. 22. 16:22
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
És a feleleteidre hányasokat adott?
2013. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Most emiatt nem romlott le az átalgod?
2013. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!