Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol a legjobb az országban a...

Hol a legjobb az országban a környezetmérnök képzés?

Figyelt kérdés

Tudom, sokan írták itt, hogy piacképtelen, nehéz vele elhelyezkedni, de én meg vagyok róla győződve, hogy ezt szeretném csinálni és a legjobb helyre szeretnék menni?


Írhattok esetleg olyat is, ahol konkrétan NEM ajánljátok a képzést!


Köszönöm!



2013. máj. 24. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az Óbudai Egyetemen abszolút NEM ajánlom. Egyébként válaszd a biomérnöki szakot, akkor foglalkozhatsz ilyesmikkel, hidd el!!!

Vagy energetikai mérnöki, akkor foglalkozhatsz épületek környezetbarát energetikájával.

2013. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék biomérnök lenni
2013. máj. 24. 10:56
 3/12 anonim ***** válasza:

Te tudod...

Én is ilyen voltam tavaly, de én féltem a normálisabb szakoktól.

Ha te nem akarsz a környezetvédelemben dolgozni, csak tanulni róla, hogy aztán ... Mindegy...

És ha külföldön végeznéd el az áhított szakot?

2013. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nyilván nem azért szeretném tanulni, hogy aztán ne tudjak benne dolgozni, de most jelenleg nem érzem, hogy más érdekelne, a biomérnökiben meg elég sok dolgot találok, ami nem érdekelne és lehet, hogy el se tudnám végezni, úgy meg még kevesebb értelme lenne, mint ennek.

A külföldön még nem gondolkoztam, nem tudom jó ötlet lenne-e.

2013. máj. 24. 11:11
 5/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ezzel közel lehetetlen elhelyezkedni. :S


Állítólag ez is tud szívatós lenni bizonyos helyeken.

Nálunk meg túl könnyű például. :D


Ha erre mész, akkor készülj önkénteskedésre egy civil szervezetnél, szerintem próbálj majd TDK-zni is, minél több szakmai gyakorlat. Sose tudod, hol mi számít majd.

Ja és nyelvtanulás ezerrel.

2013. máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére van egy felsőfokú nyelvvizsgám, így el is gondolkoztatott a külföldi képzés, bár még nem néztem utána ennek a képzésnek külföldön, eddig nem is nagyon terveztem kimenni, de ha ennek tényleg nincs jelene/jövője, akkor lehet, hogy meggondolom :)
2013. máj. 24. 11:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Múltja sincs itthon. :D



Huhúú felsőfokú nyelvvizsga... én tuti elgondolkoznék a helyedbe a külföldön.

2013. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Állítólag itt elmaradott a képzés, és innen még BME-seket se fogadnak szívesen kintre, így hallottam.
2013. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A DE sztem nem jó, de az SZTE tetszik :)
2013. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát a környezetmérnök képzés itthon sztem max a veszprémi egyetemen állja meg a helyét (én sajnos nem ott tanulom)
2013. jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!