Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sima érettségivel dolgozni?

Sima érettségivel dolgozni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam leteszem az érettségit, elmennék valahova dolgozni, de hova vennének érettségivel fel? Tudtommal be lehet iratkozni a meló-diákhoz meg hasonlókhoz, de oda is csak akkor ha van iskolalátogatásim és tanulok valahol.De akkor nem lenne. A kérdésem az lenne hogy hol tudnék elhelyezkedni kb. 1 évre?
2009. okt. 5. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak egy évre? Áruházakban árufeltöltőként esetleg pénztárosként. Kereshetsz a neten adminisztrátori állásokat is, érettségivel és egy kis számítógép ismerettel van esélyed. Tapasztalat.
2009. okt. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért 1 évre mert annyi pénz már elég lesz hogy kisegítsem magam. Meg mert én ha több évig nem tanulok, akkor utána nem fogok nekiállni. Ismerem magam. De hogy árufeltöltő legyek ahoz is kell valami végzettség nem? Főleg ha többen jelentkeznek, persze hogy nem engem választanak ki akinek 1 érettségie van csak. Meg fel vagyok mentve matekból, nem kell hozzá matek ugye?
2009. okt. 5. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Árufeltöltéshez nem kell matek, csak fizikai erőnlét. nem egyszerű -még kiskocsin sem- tolni/húzni az árukat amit ki kell pakolni a polcokra, és árazógéppel felcímkézni árral. Ott max. csak az ujjad fájdulhat meg a sok nyomogatástól.
2009. okt. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!