Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha bölcsődében szeretnék majd...

Ha bölcsődében szeretnék majd dolgozni akkor ahhoz is kellesz majd a diploma vagy érettségivel tudnék ott dolgozni mig elvégzem levelezőn a fősulit?

Figyelt kérdés
Esetleg hol tudnék majd dolgozni érettségi után ahol gyerekekkel lehet foglalkozni?
2010. jún. 27. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát amennyire én tudom, nálunk dolgoznak olyanok a fiam bölcsijében, akik csak most diplomáztak, de már régebb óta ott dolgoznak. Vagyis nem diploma igazából, mert nem egyetemre jártak, hanem főiskolára. De valami tanfolyamot végeztek ők is.


De amúgy mi az, hogy "ahhoz is kellesz majd diploma"?

2010. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bölcsődei gondozónőket nem képeznek sem egyetemen sem főiskolán. Lehetséges, hogy főiskolák indítanak képzéseket, de az nem főiskolai diplomát ad, hanem okj-set.

3 éves egyébként. Gyerekekkel nem foglalkozhatsz végzettség nélkül, sima érettségivel. Elég szigorú szabályok vannak erre vonatkozóan, tudod nem csak játszani kell velük.

2010. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

2.:arra értettem h mint az óvónőhöz h oda kell diploma és ha bölcsiben szeretnék majd dolgozni h oda is kell e?

2010. jún. 27. 16:44
 5/5 anonim ***** válasza:
igen kell diploma ahhoz is, eddig középszintű kisgyermek gondozó /dajka végzettséggel lehetett bölcsibe dolgozni, de 2010 - től már felsőfokú végzettség kell hozzá, azt hiszem kisgyermek nevelő/gondozó néven fut a képzés. Ahogy már más is írta 3 éves képzés főiskolai diplomával.
2010. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!