Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi gimikről és a felvételrő...

Pécsi gimikről és a felvételről lenne szó, hogy szerintetek felvennének-e valahova?

Figyelt kérdés

Ha 7.-ben 3,8 az átlagom, és ha 8.ban belehúzok,kb 4,2-4,3-mas átlagot össze tudok hozni 8. félév elején,akkor milyen gimibe vennének fel? Unokabáttyám mondta,meg a 8.osok,hogyha a felvételit sikerül megcsinálnom akkor felvehetnek a Ciszterci Rend Nagy Lajos gimibe. Igazából gondolkodtam,hogy a Leőweybe felvennének-e,mert mondjuk ott sok az osztály,a szak,meg a gyengébbet is feltudják venni. Jó tanuló vagyok csak több időt kellene mondjuk könyv előtt ülni,van hogy 1-eseket szerzek csak a hülye magatartásom miatt,és szégyellem magam ezek miatt,hogy ezek lerontják a jegyeim :/

Ugyanakkor a tanárok mondják,hogy okos vagyok,meg inteligens csak ha haverokkal vagyok akkor meghülyülök. Most egyépként már nemtudok annyira javitani max Földrajzot 4-re.

Szerintetek?


2013. máj. 28. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom. Lehet, hogy meg tudnád csinálni, de utána megbánnád.. Szenvednél. Szerintem válassz egy gyengébbet, és ott próbáld meg jobban tanulni. Tapasztalat!
2013. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!