Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZIE Godollo, Kollegiumrol...

SZIE Godollo, Kollegiumrol minden?

Figyelt kérdés
beiratkozas folyamata, melyik epulet miert, mikor kell fizetni es mikert (pl kondi?), van e vmi tamogatas a csoroknak? Mindent tudni szeretnek, kezdo vagyok:) ?

2013. máj. 31. 00:15
 1/5 Aspartia ***** válasza:
ez engem is nagyon érdekelne, kár h senki nem válaszol.
2013. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
milyen szakra mész?
2013. júl. 28. 17:29
 3/5 Aspartia ***** válasza:
mkk mg-i mérnök
2013. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Aspartia ***** válasza:

Ismét rábukkantam erre a kérdésre.


Röviden leírom a tapasztalatom:

A: idén ide vettek fel, nem egy csöndes hely, de talán csöndesebb mint a B.

B: ez sem csöndes, ált mindenki ide akar bekerülni, de nem vágom miért. Tavaszi szünet esetén pl volt olyna h ki kellett költözni, mer ilyne konferencia volt vagy mi a szar.

C: öhm, hát ez a legrégibb épület, és a leglepukkantabb, és a folyosó végén van egy fürdő, ami közös. (értsd: lányok és fiúk fürödnek benne)

D: a felsőbb szintek talán halkabbak, de ha az átjárófolyosóra kerülsz, háááát. nem túl csöndes.

E: ez a kőgazdagok helye. mondjuk talán még a D is. De itt még csak alul voltam, az apartmanokban nem.

F: ez is a gazdagok és a hülye p_csák helye. Többet oda nem megyek lakni, csak ha 2ágyasba felvezsnek barátnőmmel.

2014. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Aspartia ***** válasza:
ja és még vannak a faházak, de még ott se voltam....
2014. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!