Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » HELP. A Pásztói Mikszáth...

HELP. A Pásztói Mikszáth Kálmán Gimnázium Postaforgalmi szakközép iskola és Kollégiumrol van szó. Azt olvastam hogy aki gimire megy a angol diák csere utakon vehet részt (persze jó átlaggal)?

Figyelt kérdés
Szóval akkor melyik iskolával testvérsuli a gimi rész? A szakközépen is a diakol részt vehetnek külföldi kirandulasokon és angol diakokkal kommunikálhatnak. Akk a szakközépnek is mi a testvérsulia? Bocsánat de sehol nem találom!?
2013. ápr. 6. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Okosabb lenne, ha erről az iskoládban érdeklődnél. Gondolom bármelyik tanár tud segíteni, kérdezd az osztályfőnöködet.
2013. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudja az ofőm :S
2013. ápr. 11. 14:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a Mikszáthos diákokat! :)

Bár én csak olyat ismerek, akik német csereutakon voltak...

De ha érdekel, privátban írhatok neveket. :D

2013. jún. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Németországba szoktak szervezni klasszikus értelemben vett csereutakat.

Angliába szinte minden évben szerveznek utazást (Párizs-London-Brüsszel körút általában), ez drágább, mint egy csereprogram, és host familynél laksz, de az előnye, hogy később neked nem kell fogadnod angol diákot.

Illetve vannak az unió által támogatott nemzetközi "cserék", az egyik angoltanárnő szervezi ezeket, Spanyolország, Olaszország, Bulgária, változó a helyszín. Általában 5-6 ember megy az iskolából, és 5-6 ország fiataljai vesznek részt ezeken. Én két ilyen cserén vettem részt, az egyik Magyarországon volt, de voltam Spanyolországban is. Felejthetetlen élmény:D Kb. 60 ezer ft volt az út repjeggyel, 3 csillagos szállással együtt, hiszen az EU támogatja.

Remélem elég kimerítő volt a válaszom

2013. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nagyon,nagyon,nagyon szépen köszönöm a válaszát :D
2013. júl. 30. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!