Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az emelt matek érettségihez...

Az emelt matek érettségihez kapcsolódó feladatok mennyire szoktak nehezek lenni?

Figyelt kérdés
Kicsit attól félek, hogy hiába tanulok meg mindent, majd a feladatot nem fogom tudni megcsinálni. Vajon szóbelin is arra mennek rá, mint írásbelin, hogy nehéz feladat hogy megy a tanulónak, vagy inkább csak arra, hogy képes-e beszélni a matekról, és ez azért könnyebb feladattal is mérhető?

2013. jún. 1. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
azt nézik, hogy mennyire tudod használni a megtanultakat, szóval nem azt várják, hogy nóbel díjas alkotást készíts el egy délelőtt alatt. szóbelin pedig nyilvánosak előre a tételek meg kell őket nézni
2013. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Te érettségiztél emelten matekból?

Azt én is tudom, hogy nyilvánosak a tételek, de a tételekhez tartozó feladat nem az. :)

2013. jún. 2. 00:03
 3/3 anonim ***** válasza:
én a sorozatokat húztam, pár darab nagyon egyszerű határértékes feladat volt. más témáról nem tudok nyilatkozni, de olyan komplex feladatok mint írásbelin biztosan nincsenek (a felkészülési időbe se férne bele). egyébként még közben is besegíthetnek, ha nem megy a feladat (persze pontlevonással)
2013. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!