Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem bírják beírni az...

Miért nem bírják beírni az érettségi bizonyítványomba majd az összes tárgyat?

Figyelt kérdés
úgy láttam, van 7 rublika, és én pont 7 tárgyból vizsgáztam. Erre közölték, hogy lesz, amiről csak külön papírt kapok.. vicc.
2013. jún. 3. 15:13
 1/8 A kérdező kommentje:

pl tt ez a kép: [link]


itt is 7 tárgy van, nem értem. nekem miért nem lehet?

2013. jún. 3. 15:16
 2/8 A kérdező kommentje:
bocsánat, tehát itt a fotó: [link]
2013. jún. 3. 15:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert az emeltszimtűről csak igazolást kapsz. Nem keverik a kettőt. Miért baj ez?
2013. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
dehogyis. a linkelt képen is be van írva az emelt, és másnak az emelttel együtt van csak meg az 5 tárgy, így beleírják, tehát a szinthez nincsen semmi köze.
2013. jún. 3. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Tavaly érettségiztem, de nézz hülyének. Amúgy miért baj neked, ha nem írják bele az összeset? Nem bírsz el plusz 2 lapot?
2013. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem nézlek hülyének, ne haragudj, ha úgy ment át.


viszont ha valaki tegyük fel 5 tárgyból érettségizik, ebből matek emelt szint, akkor ne hülyíts már meg, hogy 4 tárggyal fogják kiállítani az érettségi bizonyítványát, mert nem hiszem el.


én szeretném ha egy helyen lenne, és kész. így is mindig mindent elveszítek, elhagyok, és nem hiszem, hogy megterhelő lenne nekik beírni még oda 2 sort 2 nagy papír helyett. a papír amúgy is könnyen rongálódik, nem viccből keményfeledeles minden bizonyítvány.

2013. jún. 3. 15:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy nem írják be sz összeset? Nem is értem a kérdésedet. Egy esetben nem írják be, ha ugyanabból a tárgyból van középszinted és emelt szinted is, és akkor nyilatkozni kell, hogy melyiket írják be, a másikról meg tanúsítványt kapsz. Illetve ha öt tárgyból átmész, és egy hatodikból buksz, azt se írják be. Minden mást beírnak a bizonyítványodba.
2013. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A #3 válasz rossz. Legfeljebb az van, amit az előbb írtam, ha kettő van egy tárgyból.
2013. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!