Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha valaki az érettségi szóbeli...

Ha valaki az érettségi szóbeli napján megbetegszik akkor ott mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
velem ez történt tavaly eldugult a fülem az érettségi szóbeli napján és alig hallottam valamit én hülye meg bementem és megbuktam. ha betelefonáltam volna vagy valami h nem tudok menni mert beteg vagyok akkor kaptam volna még egy lehetőséget? mert én úgy tudom h nem. jól tettem hogy bementem félig megsüketülve és legalább megpróbáltam? ti mit tettetek volna ha veletek ez történt volna? ha nem mentem volna be akkor is megbuktam volna nem igaz? ti mit csináltatok volna?

2013. jún. 3. 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy fáj a fülem van szemem, el tudom olvasni a feladatokat, le tudom írni a papírra a tudásom és el is tudom mondani. Ez csak kifogás. Ez olyan kb. mint, hogy fáj a fogam és nem tudok járni.
2013. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szóbeli vizsgáról volt szó irtam is ott nem irni kell hanem kérdéseket tesznek fel, azt is irtam h félig megsüketültem a fülem az nem fájt és alig hallottam amit kérdeztek és megbuktam. na most jol tettem h bementem vagy lett volna más lehetőségem?
2013. jún. 3. 11:29
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt jól tetted hogy bementél, mert a pótérettségin lett volna lehetőséged ha nem mész be vizsgázni. Persze az eredmény vonatkozásában így is úgy is pótérettségizned kell, ha le akarod az érettségi vizsgát tenni.

Azt viszont nem értem, hogy miért nem szóltál ott hogy mi a problémád? Nem nem tudod hanem nem hallod a kérdést mert begyulladt a füled.

2013. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Simán hülye vagy, ez csak egy kifogás. Nem hiszem el, hogy nem kérdeztél vissza, ne mondtad volna, hogy mondják hangosabban. Maximum nem olyan kérdést hallottál amire tudtál is volna válaszolni.
2013. jún. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de visszakérdeztem elég sokszor csak egy idő után már kinosnak éreztem a dolgot, arról valóban nem szoltam a tanároknak h begyulladt a fülem azért mert valszeg azt kérdezték volna h minek jött be ilyen állapotban vizsgázni miért nem ment orvoshoz?
2013. jún. 3. 13:23
 6/14 anonim ***** válasza:
én mág 41 fokos lázzal is bemennék. Rohadtul nem kifogás a betegség. Attól h beteg vagy az anyagot ugyanúgy tudod. Tanulás kérdése az egész.
2013. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Na na 41 fokos lázzal?? Azért túlzásokba ne essünk, szép és jó az hogy szorgalmas vagy és kötelességtudó, de ez túlzás. Eleve akkor még gondolkozni sem tudnál, de járni sem bizos..nem érné meg abban az állapotban érettségizni.
2013. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Mikor volt a szóbeli vizsgád? Mikor lesz a pótérettségi?
2013. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na most a vizsga úgy néz ki, hogy önállóan elmondod a tételt, amibe a tanár csak akkor szólhat bele, ha teljesen rossz irányban indultál el vagy elakadtál vagy súlyos hülyeségeket beszélsz. Különben megvárja, amíg befejezed, és utána tehet fel további kérdéseket. Tehát ha te megtanultad az anyagot, akkor semmilyen kérdést nem kellett hallanod ahhoz, hogy átmenjél. Csak akkor bukhattál meg ilyesmi miatt, ha a feleleteddel nem tudtál egy kettest összeszedni, úgyhogy ez egy nagy kamu, vagy legalábbis önbecsapás. Velem biztosan nem hiteted el, hogy fülfájás miatt meg lehet bukni, én már túl sok érettségit láttam ehhez. De hiszékeny és hozzá nem értő embereknél próbálkozhatsz.
2013. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jo igaz 41 fokos laz tulas volt :D
2013. jún. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!