Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fősulisok/egyetemisták! Aki...

Fősulisok/egyetemisták! Aki már régebb óta oda jár, és kapja a szociális támogatást, mikor kaptátok meg?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl. én igényeltem most szeptemberben, és október 10-ig van elbírálás. Vajon kapni fogom már most októberben? Vagy mennyi ennek az átfutási ideje? Elsősorban nem találgatásokra vagyok kíváncsi, hanem arra, hogy aki kapja, az hogyan! És összeget is írhattok. Tudom, hogy sulifüggő, csak érdekelne! Köszi! :)
2009. okt. 7. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk az egyetemen szeptember 30 volt az elbírálási idő, azt mondták, hogy október közepe-november eleje között fogják utálni. Előbb semmi kép. Szóval nem tudom Nálatok milyen az átfutási ideje, de csodálkoznék, ha lennének ilyen gyorsak. Az ilyesmivel nem nagyon szeretnek sietni :P

Amúgy 10-20 ezer Ft között lenni általában annak aki kap. Én eddig még sosem kaptam sajna, pedig hát nem valami jók az anyagi körülményeink.


Ha elsős vagy amúgy, akkor elvileg kellene kapnod egy alaptámogatást. (A miénket 2 éve zsebre tette valaki.. szóval figyelj oda rá).


Nagyjából ennyit tudok hozzáfűzni :P


21/L

2009. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, igényeltem az alaptámogatást is :) Hát remélem énis megkapom...köszönöm, hogy írtál! :) Amúgy BKF-re járok :)
2009. okt. 7. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk november 15-e körül kapunk két havit, mert a szeptemberi, az előző félév csúsztatottja.
2009. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!