Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Havonta mennyi...

Egyetemisták! Havonta mennyi szociális támogatást kaptok? És mire kapjátok?

Figyelt kérdés
Kb. szeretném tudni, mennyivel számolhatok majd. Többszörösen tartós beteg vagyok, anyu rokkant nyugdíjas, és az egy főre jutó jövedelmünk is elég alacsony. Ezzel kb mire számíthatok? És mikor küldik elsőnek a pénzt?
2010. szept. 1. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyetemtől függ, mennyit kapsz. Én tavaly három gyerek + 50 ezer alatti egy főre eső jövedelemre 23 ezret kaptam. Először októberben fognak utalni.
2010. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nehéz előre megjósolni. 8 és 24 ezer között lehet kapni havonta. én 12 ezret kaptam mert félárva vagyok. meg pályázz az alaptámogatásra is! hátha azt is megkapod.

azt hiszem novemberbe kaptam az első adagot. egybe 3 hónap + az alaptám. ha jól emlékszem 96ezer jött akkor egybe a számlámra. jó nap volt... ;-)

2010. szept. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én 28000-at kaptam mert hárman vagyunk testvérek meg az első félévben 65000 egyszeri vmit.
2010. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!