Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg hülye vagyok, h...

Tényleg hülye vagyok, h szociológiára jelentkeztem?

Figyelt kérdés

Nem nagyon gondoltam bele mit is kéne csinálni, tulképp nem is akartam feltétlenül egyetemre menni, megnézegettem pár szak leírását, egy tanárom mondta, hogy ez milyen érdekes, beadtam rá. Most viszont egy csomóan kiröhögnek, hogy milyen hülye büfé szakra megyek.

Inkább el se kezdjem? Pár OKJ jobban érdekelne, meg itt matek is van, azt se szeretem igazán.. mennyire nehéz? Van értelme megcsinálni?



2013. jún. 4. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

hát a szociológia sok minden, de nem büfészak, ha nem a kettesekre utazol. Elég nehéz tud lenni néhány tárgy...

egyébként meg jó szak, ha újra 18 lennék, oda mennék.

2013. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd, akkor inkább ne kezdj hozzá.
2013. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Érdekelne, csak félek a matektól és eléggé elvették a kedvem a cucliológiás kiröhögők.

Mondjuk nem csak engem röhögtek ki, még a durvább szakokra jelentkezőket is leszólták.

2013. jún. 7. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:
39%

Hát.., szóval nem hülyéznélek le. de szociológusként munkád nem lesz. Ez a diploma akkor jöhet jó, ha mindegy miből diplomázol, mert mondjuk 2 nyelvet profin beszélsz profin kezeled az irodaprogramokat, és valahova felvesznek asszisztensnek dolgozni majd diploma után, ahol mindegy milyen diplomád van, csak legyen.

Vagy ugródeszkának használod, és diploma után vagy közben elvégzel még valamit. pl pályázatírói képzést, stb. sok a lehetőség. De önmagában semmit sem ér.

2013. jún. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!