Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek nem nagyon durva...

Szerintetek nem nagyon durva (és sokatmondó) az hogy egy egyetem a bölcsészkarosoknak nem üzemeltet diplomás pályakövető rendszert?

Figyelt kérdés

Az egyetemen van idegenforgalom és szálloda kar, gazdasági kar, műszaki kar + infó is. És mindenhol üzemel a diplomás pályakövetés. Kivéve a bölcsészeknek.

Van minden évben állásbörze. Minden karon. Kivéve a bölcsészen.

Az egyetem vezetése elzárkózik minden magyarázattól, csak kamu dumák vannak: majd lesz, folyamatban. A bölcsészkar kb 20 éves, azóta van folyamatban a pályakövetés.

A gazdasági kar pár éves, ott már van-érdekes.


2013. jún. 4. 18:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Persze tudom, hogy mindenkinek nehéz dolga van.


Amit még látok magam körül az, hogy valamilyen gazdasági végzettséggel egy kicsivel könnyebb elhelyezkedni.

Ez az amit sokat keresnek.


Csak azért írtam le a tapasztalataimat, hogy senki ne higgye el, hogy TTK-val milyen könnyű, mert én elhittem annak idején, és nagyot csalódtam.

2013. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

cseréljünk diplomát!

én adok három bölcsészet te adsz 1 db ttk-t.

és meglátod, lehet hogy a ttk semmit se ér, de a semmit még sokáig lehet fokozni!

a munkaerőpiacon vannak semmit se érő és vannak dupla tripla stb nullát érő diplomák.

na ezek közé tartozik a kommunikáció is.

én már azt is letagadom hogy van.

és miért?

SZÉGYELLEM.

Szégyellem hogy valaha olyan hülye voltam, hogy ilyen buborék baromságot tanultam.

Inkább kocsmáztam volna helyette a haverokkal.

2013. jún. 17. 21:59
 13/15 anonim ***** válasza:

"a) jó író vagy/leszel: ez esetben nem kell neked kiadó, alapítasz vállalkozást"


jó vicc, mert ez csak így megy :D

2014. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

már vállalkozás se kell. minek.

a neten publikálsz csak elektronikusan epub formában és paypal-lal lehet fizetni.

ez egy működő modell. fel se kell állni a gép elől.

a többi már rajtad múlik. tudsz-e piacképes tartalmat létrehozni?


jó író vagy/leszel: ez esetben ne


m kell neked kiadó, alapítasz vállalkozást"


jó vicc, mert ez csak így megy :D

2014. márc. 9. 09:30
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy durva vagy sem. Mi az a pályakövető rendszer és mire jó?
2015. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!