Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kedves diplomás dolgozók! Ha...

Kedves diplomás dolgozók! Ha lenne rá lehetőségetek, visszamennétek még az egyetemre?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy csak egyetemistának lenni, tanulni, bulizni, ökörködni. Ki mennyire "sírja vissza" az egyetemi időket? Vagy inkább már a megkomolyodás útjára léptetek, és egy biztos presztízzsel járó munkahelyet nem adnátok fel a régi nagy bulikért?

2013. ápr. 21. 23:10
 1/5 anonim válasza:
72%
mivel ki volt számolva a támogatott éveim száma, így én végig komoly felnőttes életet éltem, nem volt ott semmi ökörködés, ellenben szorgalmasan tanultam, hogy nehogy fizetni kelljen, szerintem sokat vagyunk ezzel így...sajnos sok hallgatónak keserves, gondterhelt "munka" az a néhány év, és tuti nem mennék vissza
2013. ápr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nekem gimis bulik után az egyetemi bulik csalódást jelentettek. Az oktatás nem a szakmáról szól, hanem professzorképzés/kutatóképzés zajlik. Nekem csak a papír megszerzése miatt volt értelme az egyetemi éveimnek, a többit feledném.

2013. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

nem mennék vissza. inkább elmennék valami érdemleges kétkezi szakmára-asztalos autószerelő burkoló stb.

Mert van három diplomám és a három együtt nem ér egy tekercs WC-papírt.

többre mentem volna egy IGAZI szakmával.

2013. jún. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nekem azok voltak a legjobb évek...s tsnultam is, nem halasztottam soha, rendesn vizsgáztam.
2016. dec. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Rengeteg ismerősöm ment dolgozni alapképzés után, majd ment vissza mesterre a közeg miatt. Szerintem én is így fogok járni :)
2016. dec. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!