Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fontos! EKF-ANGLISZTIKA!?

Fontos! EKF-ANGLISZTIKA!?

Figyelt kérdés

Fontos! EKF-ANGLISZTIKA!


Sziasztok!


Arról szerenék érdeklődni, hogy tavaly 394 volt a ponthatár államilag finanszírozott formában az egri Eszterházy Károly Főiskolán. Ma kaptuk meg az érettségi eredményeinket, és sajnos nem minden úgy sikerült mint szerettem volna. A lényeg hogy kiszámoltam a legjobb lehetőségeket is szóbelivel együtt, de még így sem éri el ezt a tavalyi szintet. 2011-ben 366, míg 2010-ben 356 volt a ponthatár. Második helyen bejelöltem a költségtérítéses formáját is, ami még tavaly is alacsony volt 278 ponttal, de az államit szeretném igazán. Néztem, hogy például töri szakon 2010-hez képest( ekkor 374 volt a ponthatár) 2011-ben 361 volt, tehát jóval kevesebb, majd az is ugrásszerűen megnövekedett 2012-re(390 pont). Tudom hogy több mindentől függ, hogy változnak a pontok arányai, nyilván nem lehet tudni hogy mennyien jelentkeztek az adott szakra, valamint hogy sikerültek átlagban az érettségik, de tavaly tényleg nagyon megemelkedtek a pontok, és ha minden más körülmény kedvező lenne van rá esély hogy megint ennyire levigyék a pontokat( mint 2011-ben amkor 366 volt)? Úgy számoltam hogy ha max szóbelijeim lesznek akkor 376 pontom lehet.

Nagyon reménykedem, hogy van erre esély. Bárki aki hasznos információval tudna ellátni, annak nagyon megköszönném! Valamint a szakról ha bármilyen személyes tapasztalatot megosztanátok azért is hálás lennék! :)



2013. jún. 4. 19:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!