Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolába (gimi) mit...

Középiskolába (gimi) mit kapnak azok, akik év végén kitűnők, vagy jelesek?

Figyelt kérdés
Általánosba könyvjutalmat, és középsuliba, gimibe?
2013. jún. 4. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy könyvet, bár jobbfajtákat. Én 12. végén egy kilencezer forintos albumot kaptam (ma se értem, honnan volt rá pénze az iskolának...)
2013. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én most vagyok 9.-es és csak azon gondolkodom, megéri-e erre a két hétre úgy hajtani, hogy húú, most jeles legyek, vagy már inkább nyugodjak meg és élvezzem az életem. Hát szerintem az lesz. :D Még javítóznom is kéne 1-2 tantárgyból, pont készségtantárgyból nem adja meg a tanár az 5, pedig nem mondhatja hogy nem csináltam meg semmi, se bunkó nem vtam vele. Arról meg nem tehetek, hogy nem vagyok egy sportember. De majd jövőre szerzek igazolást, és fújhat a seggembe. Év végén ha nem adja meg úgy is bepofázok neki. Nem tudom, végül meg lesz-e, hát remélem, még holnap írok, meg csütörtökön, pénteken, meg hétfőn. Ettől függ, hogy milyen leszek... Ha meglesz meglesz, ha nem meg nem. Már hál' istennek nem idegesítem úgy fel magam rajta.
2013. jún. 4. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:
hát nálunk a gimiben mindössze egy oklevelet kaptunk évvégén mindig. Aki végig jeles, vagy kitűnő volt, az a ballagáson pénzjutalmat kapott.
2013. jún. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!