Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS! Érettségire fellebbező...

SOS! Érettségire fellebbező nyomtatványt hol lehet szerezni?

Figyelt kérdés
Személyesen nem adtam, mert nem voltam benne biztos, hogy fllebbezek, van valahol neten? Akkor nem kéne holnap visszamennem, ha itthon kitölteném.

2013. jún. 4. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell nyomtatvány, nincs formai kötöttség, csak leírod egy A4-es papírra a problémádat, kezdd úgy, hogy tisztelt igazgató úr, és kész. Dátum, aláírás. Nincs is hivatalos nyomtatvány.
2013. jún. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát én rendes hivatalos nyomtatványt kaptam a suliban, ahol írtam és egy csomó mindent fel kell rajta tüntetni... elég formális nyomtatvány...
2013. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van olyan iskola, ahol csinálnak ilyet, hogy áttekinthető legyen, de ez nem hivatalos, és nem kötelező ilyet használni.
2013. jún. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az adataimat is rá kell írni, láttam, hogy létezik. Azt nem tudom, hogy feltétlenül nekem kell-e beadnom, vagy jó ha mást küldök.
2013. jún. 5. 00:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy nem létezik, hiszen ha a kezedben volt, akkor nyilván létezik. Azt mondtam, hogy "lehet, hogy van olyan iskola, ahol csinálnak ilyet, hogy áttekinthető legyen, de ez nem hivatalos, és nem kötelező ilyet használni."


Szerintem ezen kár lovagolni, én értek az érettségihez és ismerem a szabályokat és a szokásokat, te pedig voltál már egyszer a saját érettségid megtekintésén, nyilván nem egyformák a tapasztalataink és az összképünk, de vitázni ezen tovább nem érdemes. A lényeg, hogy be lehet adni a fellebbezést bármilyen papíron.

2013. jún. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél fellebbezni?

Nem adtak elég pontot valamire?

2013. jún. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
8 pontot lecsaltak a matekból, és 6-ot az angolból.
2013. jún. 14. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!