Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan készülnétek fel 3-4...

Hogyan készülnétek fel 3-4 óra töri anyagából, ha ez lenne az utolsó esélyetek, a kettesért?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé eldobtam magamat ebben az évben, és annyira fajult a dolog, hogy ez az utolsó alkalmam a javításra, de úgy érzem, hogy képtelen vagyok felkészülni rá, nincs is nagyon kedvem, és tartok is attól, hogy ennek rossz vége lesz. Hogyan készüljek fel? Válaszokat előre is köszi!!!

2013. jún. 5. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:

hát először is KIKAPCSOLNÁM A GÉPET!!

Ülj le a s*ggedre és kezdd el tanulni, 3-4 óra törianyaga egyáltalán nem sok, annyit pár óra alatt megtanulsz szépen. Persze nem este kell nekilátni, ha másnap lesz a felelés.....

Mit gondolsz, pótvizsgázni nyáron lesz kedved? ott nem egy-két óra anyagából kell majd hanem az egész ÉVES töri anyagból, szerinted mennyivel lesz több kedved rá?

2013. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Figy. Érettségi előtt állok, 100 tételt kell megtanulnom. 5-öt tudok eddig. Ha csak annyit kéne megtanulnom mint neked meghajolnék Isten előtt.


És én is rohadt lusta vagyok de most már ráveszem magam mert nem fogom a 60 pontos írásbelijeimet elkúrni :D

2013. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
NA mi lett?
2013. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sikerült! :)
2013. jún. 18. 08:50
 5/6 anonim ***** válasza:
na azért! :D
2013. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D
2013. jún. 19. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!