Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neumann János Informatikai...

Neumann János Informatikai szakközép-be mennyire nehéz bekerülni? Ilyen átlaggal?

Figyelt kérdés

njszki.hu-ról beszélek.

Ilyen az átlagom:


Fizika : 2

Matek : 3

Nyelvtan : 3

Irodalom : 3

Föci : 3

Kémia : 3

Info : 5

Tesi : 4

Ének : 3


Szóval mindenből 3-as vagyok kivéve tesiből és infóból, ha 8-ba belehúzok , és össze kaparok egy 4-es átlagot + jól megírom a felvételit , van esélyem utolsónak bekerülni KB?


Ui : van ECDL vizsgám, tudom nem egy műszaki egyetemi diploma, de +pont a felvételinél, nemde?



2013. jún. 6. 15:40
 1/9 anonim válasza:
Ha sok pénzed van felvesznek ha nem esélytelen
2013. jún. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sok pénz? :O Úgy tudtam hogy nem fizetős,
2013. jún. 7. 06:15
 3/9 anonim ***** válasza:

De, fizetős!


Egyik általános iskolai évfolyamtársam is oda jár, és ő 8.-ba azt mondta, hogy 60k-t kell fizetni egy tanévre. Valami olyasmire emlékszem, hogy azért mert az önkormányzat nem támogatja vagy valami ilyesmi.

2013. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oh, értem ... Szóval ha fizetek, fölvesznek, ha nem mehetek a lecsóba ... Szerencsére nem vagyunk szegények :) ( Nem nagyzolásból ) És szerintem 60k azért, hogy ne utcaseprő legyen belőlem, csekély ár.. szóval ha fizetni kell, kifizetjük,
2013. jún. 7. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Elolvastad azt amit a 'felvételi' fül alatt írnak? Ha nem olvasd el!

És nem láttok olyat, hogy az pluszpont lenne.

Meg így be is tudod saccolni a helyzeted.


Amúgy igen. Nekem is volt olyan ismerősöm. De ők is olyanok voltak akik viszonylag tehetősebbek voltak.

2013. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elárulom NEM fizetős. Az, hogy felvesznek-e, függ a tagozattól. Van felzárkóztató tagozat, oda biztosan felvesznek. Nem mondom, hogy hülyék járnak oda, de nálad gyengébb jegyekkel rendelkezőt is vettek oda fel tavaly. ECDL-t majd csatoljad felvételinél, illetve azért húzz bele. Viszont jól gondold meg, mennyire érdekel téged a programozás.
2013. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekel, mikor 6-ba . Pascalt programoztunk, még itthon is eltudtam tölteni vele órákat, amúgy a felzárkóztatóba nem "ciki" járni? Az nem ilyen GYP-s tagozat?
2013. jún. 14. 06:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj el nyílt napra ott elmondanak szerintem mindent. Ez 8.-ban szokott lenni november körül, általában minden nem általános iskola csinál ilyet.
2013. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod :) Remélem fölvesznek, mert nagyon jó hírű iskola, és közel is van hozzám :) Köszi mindenkinek, zöld kéz mindenkinek
2013. jún. 16. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!