Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Már kezdem azt hinni, hogy...

Már kezdem azt hinni, hogy nekem vmi rejtett autizmusom van, vagy vmi, miért lett ilyen fos az érettségim míg a matekom elég jó lett?

Figyelt kérdés

ötös lett a matekom kicsivel jobb mint 80%(régen 2-es voltam matekból mert szar volt a tanárom, most meg így felhoztam és ezt így jónak érzem)

erre a magyar is meg a töri is a 3masnak is a közepes értékét érte el..de főleg az idegesít, hogy az osztályomba van olyan kisleány aki a szaros 3pontos levonás miatt aggódik a míg nekem levontak 15 pontot helyesírás miatt, átnéztem, persze nem találtam semmit, de a tanár tuti talált 150 db vesszőhibát


tiszta idegesítő..most szarjam le vagy mi?

kb nekem lett a legszarabb a magyarom meg a törim az osztályból:\


talán a legesleghülyébbeknél jobb lett..



2013. jún. 7. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, micsoda problémáid vannak. Komolyan. Akik jók a természettudományos tárgyakból általában sz@rok a humán-jellegű tárgyakból. Nem aggódj, nem vagy te vmiféle "kivétel". Ráadásul az a 80-pár %-os matekérettségi sem egy húdenagydurr. Szép eredmény, de nem leszel tőle zseni.
2013. jún. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pont ezt gondolom én is, hogy ez így ok, de akkor miért van az, hogy egy csomó osztálytársam meg simán ír 5ös magyarokat, meg törit meg matekot is, jó tudom, mert ők "mindenből jók, ők mindenhez értenek" ja már világos
2013. jún. 7. 08:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
vesszőhibára nem vonhat le 15 pontot, mivel típushiba nem számít többször, nem tudom pontosan hogy mennyit vonhatnak le érte, de 5 alatt szerintem
2013. jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugi én is így vagyok vele:D

Csak én végig négyes ötös tanuló voltam, és humán pályára készültem 3 évig... majd utolsóban valami oknál fogval a TT után érdeklődtem, de úgy látszik nem hiába :D törim magyarom 3 as eddig, de szóbelivel meglehet még 4 :D viszont a magyarnál több kettes, hármas tanuló is jobbat írt mint én :D:D

2013. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz autista, mert ők intelligensek, de Te nem vagy az. Aki hármast ír magyar meg töri érettségin, az finoman szólva az élethez is hülye.
2013. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
22:08.. azt hittem ilyen ember nincs:D , most már annyira nem szar, köszi! :D
2013. jún. 10. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!