Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igénybevehető passzív félévek...

Igénybevehető passzív félévek száma összesen?

Figyelt kérdés

A helyzet az lenne, hogy jártam 3 félévet "A" egyetemre, ebből 2-t passziváltattam. Azóta már újra felvételiztem, és most egy második, "B" egyetemre járok. A következő 2 félévemet szeretném passziváltatni, de nem tudom ez lehetséges-e.

Azok alapján, amiket olvastam, nem tudom eldönteni, hogy összesen hány félévet lehet passziváltatni, és hogy ez egyetemenként értendő, vagy egyetemtől függetlenül összeadódik?

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. jún. 7. 20:26
 1/1 reptoid ***** válasza:
Ezek a szabályok adott képzési ciklusra vonatkoznak. Új egyetem, új képzési ciklus. Zsinórban 2-t, összesen a képzési időd max felét passziválhatod.
2013. jún. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!