Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt magyarosok! Volt már...

Emelt magyarosok! Volt már valaki szóbelizni?

Figyelt kérdés

Ha igen, mit húztatok? Milyen feladat volt? Mennyit készültetek rá? Hogy érzitek, hogy sikerült?


Én hétfőn megyek, nagyon izgulok... :S



2013. jún. 8. 09:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
30%
kihagynám a mennyet, ahogy látom te vagy ott az isten :)
2013. aug. 31. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
20%
Gondolom, neked is savanyú a szőlő.
2013. aug. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
20%
Ja, megyek megsavanyodni az emelt kémiámmal és bioszommal. :D (Amik annak ellenére is jók lettek, hogy csóró vagyok, és nem elitgimibe járok.)
2013. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
51%
Istenem :D Teljesen felesleges volt most itt provokálnod.
2013. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
20%
Téged sem köteleztek válaszadásra. Én ismeg vagyok elégedve az eredményemmel, sőt, iszonyat büszke vagyok magamra:$, de az durva, amit itt levágtak egyesek. Az irigykedésre és önmaguk fényezésére utalok.
2013. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
53%
dafuq asked :D legyél vele boldog, csapkodd a feneked a földhöz miközben a fejed felett lóbálod :D de otthon, ne itt.
2013. szept. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!