Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy mehetek fizetősre, ha...

Hogy mehetek fizetősre, ha nem vesznek fel?

Figyelt kérdés
Orvosira jelentkeztem, de lehet pár ponton fog múlni, évet nem akarok halasztani, mert ígyis 24leszek legjobb esetben. Megjelöltem a gyógyszerészt is, oda elég pontom lesz, de nem akarok odamenni. A fizetőst anno nem jelöltem meg orvosin, de ha 1-2ponton múlik én nem fogok más karra meg szakra menni. Van valami lehetőségem arra akkor, hogy fizetősön legyek? Vagy mi ennek a módja?

2013. jún. 10. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Törlöd a gyógyszerészetit a listából, majd pótfelvételizel fizetősre (ha hirdetnek szakot).


Mennyi pontod lesz kb?

2013. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
De orvosin 1 millió egy félév, azt tudod?
2013. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A fizetős szakot még most is megjelölheted. E-felvin nekem felajánlja. Amit megjelöltem fizetőst, ott felajánlja, hogy jelöljem meg az államilag támogatottat is és ugyanígy fordítva. Mindenképpen meg kell jelölnöd. Vagy pótfelvételin jelöld meg, de azt hiszem, azt meg csak akkor veheted igénybe, ha nem veszek fel sehová a rendes felvételi eljárásban.
2013. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen,azt most mondta az egyik barátnőm,hogy szerencsére Felvi.hun lehet még jelölni fizetőst....

Tudom,hogy annyi sajna,de ha pár ponton múlik én nem akarok egy évet várni...

2013. jún. 10. 22:21
 5/12 A kérdező kommentje:
405-408 lesz kb
2013. jún. 10. 22:22
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom amugy,hogy csokkenni fog a ponthatar,csak azt nem,hogy mennyivel...
2013. jún. 10. 22:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem fel fognak venni.

Ha mégsem, én a te helyedben nem mennék most fizetősre, hanem várnék egy évet, az alatt dolgozhatsz is valamit. Tudom, hogy nem akarsz várni, de a fizetős rengeteg pénz :S

2013. jún. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom,igazad van.Csak mivel lány vagyok,így sürget az idő...meg az érettségihez sincs már újra kedvem...de még átgondolom :) Mert szerinted mennyivel csökken a ponthatár?:)
2013. jún. 12. 03:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Melyik orvosira jelentkeztél?

Vidékre is? Mert oda lehet be tudsz kerülni

2016. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Végül melyikre mentél ?
2016. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!