Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kisegitő iskolában tényleg...

Kisegitő iskolában tényleg könnyebb szakmát és érettségit szerezni mint egy normál suliban?

Figyelt kérdés
volt osztálytársam kisegitő suliba jár mindig is nagyon hülye volt és most meg szakmája van meg állitolag jövöre le fog érettségizni na most az ilyen sulikban tényleg átengedik a vizsgákon még a fogyatékosokat is? én pedig normál suliba jártam és nem sikerült érettségiből két vizsgám, szerintetek jobban járnék ha én is ilyen kisegitő iskolában próbálnám meg az érettségit? vagy azt nem én döntom el h hol akarom az érettségit ujratenni?

2013. jún. 12. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

1. Ne azért akarj átmenni egy kisegítő suliba, mert rohadt lusta vagy tanulni.


2. A kisegítő suliba csak azok járnak akiknek nehezen megy a tanulás, kajakra hülyék. A kisegítő suliban lehet beleverték h egy rohadt kettest csak összehozzanak.


3. Ha megbuktál érettségin akkor bocs, de nagyon hülye vagy, és erre nem kifogás a kisegítő. Érettségi mindenhol egységes, max a tanárok segítenek kicsit többet hogy a csóri diákok átmenjenek. Jah és ha át is mész kisegítőbe akkor jó lesz ha tanulsz, mert növekednek a százalékok elég rendesen ;)

2013. jún. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát a kérdés az h én döntöm el h hol szeretném ujratenni az érettségit vagy nem? mert ha igen akkor megyek valamelyik kisegitő suliba talán ott átmegyek valahogy.
2013. jún. 12. 10:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Erről kérdezd meg az igazgatót.
2013. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hivjam fel a sulit ahova menni akarok?
2013. jún. 12. 11:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahol most vagy.
2013. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
már nem vok egyik suli tanulója sem itthon ülök és azon gondolkodom hol kéne majd ujraérettségiznem amit tavaly elcsesztem. szóval akkor most kit hivjak föl?
2013. jún. 14. 15:05
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Kisegítő azaz eltérő tantervű iskola a mostani hivatalos nevén.

Ez alapfokú oktatási intézmény fajta. Itt nincs érettségi csak 8 általános. Érettségi mindenhol egyforma, tök mindegy milyen suliba jártál..

Ha olyan helyet keresel ahol átmész a vizsgán akkor valami harmatgyenge alapítványi iskolát keressél, vagy felnőttképzést folytató középiskolát. Félelmetes hogy milyen tudással vagy inkább nulla tudással érettségiznek le emberek ilyen helyeken. Hiába országosan azonos a követelmény, az írásbalin a tanárok segítenek hogy meglegyen a megfelelő % a szóbeli meg említésre sem érdemes, ott aztán van minden az ilyen helyeken. (tudom miről beszélek, mert okj-s szakképző iskolában érettségi utáni szakmát estin tanulok most, van egy pár osztálytársam aki múlt évben érettségizett ilyen sulikban. Nos amikor nem tudja mi a gyökvonás, vagy azt hiszi Hunyadi János végelgyengülésben halt meg...legalábbis érettségi szóbelin ezt mondta és átment..akkor gondolhatod mi a színvonal egy ilyen középiskolában. Az már más kérdés hogy erre a tudásra alapozva sosem lesz érettségire épülő szakmája, mert szakképzőben kibukik..de az egy másik történet)

2013. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
na hát én is pont ilyen sulit keresek, nem vok egy nagy ész de én tisztában is vok ezzel, de ha már eljutottam idáig az érettségit mindenképp be kéne fejeznem nekem tök mindegy h hol csak meglegyen.
2013. jún. 16. 13:08
 9/9 anonim válasza:
74%
Ilyen buta kérdés után, és ilyen szintű írással, szerintem lenne esélyed náluk.
2015. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!