Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, ha nem akarok...

Mit csináljak, ha nem akarok focizni tesin?

Figyelt kérdés
Elegem van. Az összes nyüves labdajátékhoz kétbalkezes és ballábas srác vagyok, nem tudok normálisan focizni, kosarazni, röpizni. Elegem van a bunkó állat osztálytáraimból, akik rendszeresen úgy ordítanak rám, mint a kutyára, miközben a tornatanár jó hangosan röhög az egészen, csak azért mert éppen a sport nem az erőségem. Elegem van abból, hogy minden tornaóra előtt, sőt már azon a napon amikor tesi van a suliban, ha reggel felkelek, már görcsben van a gyomrom, a szorongástól sokszor szédülök, a kezeim reszketnek és néha a könnyeim hullnak. Elegem van abból, hogy ez keseríti meg az életem és a rohadt tesi okozta szorongás miatt a többi tárgyból sem tudok jól teljesíteni. Ha mondom a tesi tanárnak, hogy nem akarok, mondjuk kosarazni, jön azzal, hogy mit képzelek, hogy azonnal álljak be a pályára vagy beírja az 1-est. Nem tudom mit csináljak, légyszi sürgősen adjatok tanácsot, mert lassan összeroppanok. 13/f

2013. jún. 12. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérj igazolást gyógytesire! Nem olyan nagy dolog, én is hasonlóan voltam anno a tesivel, mint te, aztán hallottam erről a gyógytesis dologról, és gondoltam, próba szerencse. Elmentem a háziorvosomhoz, úgy, hogy egyébként nem volt semmi testi problémám, kamuztam valkamit a gerincemmel és a hátammal kapcsolatban, nagyon felületesen megvizsgált és aztán adta is az igazolást. Ennyi, a baromállat tornatanár és az osztálytársak pedig kapják be! Na béke és sok szerencsét!
2013. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Állj be hátvédnek.


2. Rúgj öngólt.


Garantáltan nem kell majd fociznod!

2013. jún. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: Köszi szépen a tanácsod, majd megpróbálom!


Második: Valószinű csak annyit érnék el vele, hogy óra után az öltözőben a sz*rt is kivernék belőlem, a vadbaromállat tornatáromat pedig rohadtul nem érdekelné a dolog, és legközelebb ugyanúgy beállítana focizni.

2013. jún. 13. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a cipőben jártam 14 évesen. Most 100 kilós vagyok, nincs aki belém kössön...

Küzdeni kell, nincs mese.

1. Azt verik, aki hagyja magát. Ha látják hogy hiába ütnek nem tudnak megtörni, legközelebb könnyebb célpontot keresnek maguknak.

2. Ne aggódj, komolyabb kárt nem tudnak benned tenni, kés vagy fegyver csak nincs náluk egy iskolában!

2013. jún. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!