Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A foci, a haverok és a pia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A foci, a haverok és a pia jobban érdekli mint én. Ahelyett, hogy velem lenne elmegy focizni, meg se kérdezi akarok-e menni, ha társaságba megy, meg se kérdezi, hogy eljössz velem? Mit tegyek? Bővebben odalenn!

Figyelt kérdés
Hétvégén búcsú volt nálunk a faluba, és egész este semmi mást nem csinált csak itta a sört és a haverokkal beszélgetett. Mikor táncolni szerettem volna jött a szokásos szöveg, hogy "én nem tudok". A szülei és a haverja is mondták, hogy menjen táncolni. 2x rá is szedték, de sok kedve nem volt hozzá. Mit tegyek, hogy jobban figyeljen rám? Akárhova megyek, mindig megkérdezem, hogy jön velem, vagy ha vásárolni megyek, mindig veszek neki valamit! Már nem tudom, hogy mit csináljak, hogy a kedvében járjak??
2012. júl. 31. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
hagyd ott a pics​ába?
2012. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott és keress olyan pasit aki meg is érdemli és visszonozza a törődést.
2012. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
El kell fogadd hogy ezzel a három dologgal nem versenyezhetsz.
2012. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem szerencséd lenne, én utálom a focit, és nem hanyagolnék egy nőt a pia miatt. Hagyd ott a francba amúgy. 19/F
2012. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vizsgáld meg a szüleid házasságát mi miatt ment tönkre, vagy ha nem ment tönkre, akkor most éppen milyen.
2012. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

keress mást. kb le se carja a fejed. kell ez neked?

majd rájön, hogy mit veszített..

2012. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!