Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen következménye lehet ha...

Milyen következménye lehet ha nem megyek el a szóbeli érettségire? Érvénytelen lesz az elöző évben megszerzet jegy?

Figyelt kérdés
Tavaly leérettségiztem minden tantárgyból most ismétlő érettségit tettem történelemből de nem ugy sikerült az írásbeli ahogy elvártam nem lesz meg a százalék sehogyse ami a felvételihez kell igy egyáltalán nem készültem szóbelire.ilyenkor a régi eredméynem meg marad vagy mi lesz ha nem megyek el rá elégtelen jegyet kapok rá vagy érvénytelen a mostani ?

2013. jún. 15. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel ez egyes lesz automatikusan, így az az eredmény marad meg ami a legjobb volt, tehát a tavalyi.
2013. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tavalyi 3 as volt akkor megnyugodtam azt hittem ez által a tavalyi eredményem érvénytelenné válik és ha nem veszem át a tanusítványt akkor ennek hol marad nyoma?bármikor megismételhetem estelteg a javítást?
2013. jún. 15. 12:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem megy el a kedved, még talán jelentkezhetsz

az őszi vizsgaidőszakra is (hátha akkor négyes lesz)

2013. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De csak az első érettségi próbálkozás van "ingyen"
2013. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az tudom hogy az első van ingyen hisz tavaly végeztem és szereztem meg az érettségim e is 17000 ft volt akkor nyoma nem marad sehol ennek az ismétéő érettséginekvagy javítónak vagy hogy is nevezzem
2013. jún. 15. 20:33
 6/7 A kérdező kommentje:
*akkor ennek nem marad nyoma????
2013. jún. 15. 20:34
 7/7 anonim válasza:
nem hiszem, mert már a tavalyi megvan, és ha azt mondták hogy ha ez rosszabb lesz, mint a tavalyi akkor azt fogják nézni, akkor gondolom az 1est is beleértik és ígyis a tavalyi számít..szerintem..
2013. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!