Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez egy szemét érettségi...

Ez egy szemét érettségi kerekítés?

Figyelt kérdés
Emelt info írásbelin 45,8%-om lett, ami ugye a fantasztikus szabályoknak hála 45%. Szóbeli 12 pont lett ami 40%. Ezeket kiszámítva 44,64% a végső, amire az emberek többsége rávágja ,hogy az 45%. De a fantasztikus rendszer miatt az csak 44% és nem kapom meg a +50 pontot és kb minimális az esélye hogy felvesznek. GG

2013. jún. 18. 09:54
 1/10 acelsziv ***** válasza:
75%
nem törted össze magad a tanulással mi?
2013. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
dehogynem, csak nem vagyok egy fantasztikus előadó meg programozó
2013. jún. 18. 10:16
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Ezen az 1-2 pont fog múlni, hogy felvesznek-e? Ha igen, akkor miért nem próbáltad meg a biztosabb középszintet? Hova jelentkeztél?
2013. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nehéz az élet..
2013. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én amondó vagyok, hogy csak az menjen emelt szintre, aki egy 55-60%-ot tud teljesíteni. Ha nem tudsz programozni, ami egy 120 pontos írásbeli 45 pontos része, akkor nem volt eleve értelme elmenni. Én is inkább azért mentem középszintre, mert még nem tudok, de jövőre majd megpróbálom az emeltet. Az írásbelim 93% lett, a szóbeli se lesz sokkal rosszabb, ha az emelt szint mégsem menne, akkor itt a középszint ami bejuttat.
2013. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Azért ez tényleg egy nagy kib@szás:D elbukni 1-2 pontot miatta oké azt mondja az ember nem nagy dolog, de így bukni 50 pontot az szemétség... Lehet, hogy a kérdező nem egy infózseni, de azért nem kellene szidni hogy aki 60at nem ér el, ne is menjen.
2013. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem szídom, én azt mondom, hogy ha valaki emeltre megy, akkor úgy menjen oda, hogy ne amiatt kelljen aggódnia, hogy meglesz-e a többletpontja, vagy sem. Az emelt szint már nem olyan mint a közép, amit tanulás nélkül akármiből 80%-ra meg lehet írni.
2013. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 reptoid ***** válasza:
65%

Mellesleg pedig senki nem mondta, hogy kerekítenek.


Elért eredményt nézek, amit egész százalékban tudnak csak kifejezni. Egy magasugró versenyen sem fogják neked egy 299,9 centis ugrásra azt mondani, hogy te megugrottad a 3 métert.


De egy egészrész fv-t ne kelljen már egy infóérettségisnek magyarázni.

2013. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én egyetértek a kérdezővel, mert szerintem is kerekíteni kellene
2013. jún. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem se jogos, de sajnos a te hibád, mert ha tudtad hogy az írásbeli hogy sikerült, rá kellett volna feküdöd a szóbelire, hogy ne 40%os legyen, hanem kicsit jobb.
2015. máj. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!