Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E felvételire, hogy tudom...

E felvételire, hogy tudom feltölteni a 12. év végi eredményeimet?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy a bizonyítványt be kell scannelni, de az év végi jegyeimet, hogy tudom feltölteni?

2013. jún. 20. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindent be kell scannelni, nincs más teendőd.
2013. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és a bizit hova töltsem ott fel? mert csak az érettséginek van hely...
2013. jún. 20. 15:39
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Ezt már buktad, ugyanis az év végi bizonyítvány beküldésének határideje már lejárt. Csak az érettségit lehet már július 10-ig feltölteni.
2013. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az év végi bizonyítványt is fel lehet még tölteni szerintem. Legalábbis tavaly én ilyenkor töltöttem fel, mivel az érettségi bizonyítvánnyal együtt kaptuk csak meg.

Szóval kattints arra, hogy új dokumentum csatolása és biztosan ott kell lennie annak, hogy középiskolai bizonyítvány..

2013. jún. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha a 11.-eset anno feltöltötted, akkor semmi más dolgod nincs, mint megkeresni a már feltöltött dokumentumok között, ott kell lennie új fájl feltöltése lehetőségnek, és ott csatold hozzá :)
2013. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most miért pontoztatok le? Az év végi leadásának határidejét csak poénból adták meg szerintetek?
2013. jún. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért pontoztak le (gondolom) mert az utolsó határidő az egyben MINDENnek a pótlási határideje is.


Hogy miért adtak két határidőt?

Ki tudja. Feltételezem, mert ők már azután fel akarják dolgozni, de viszont még utána is hajlandók elfogadni.

2013. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azért lettél lepontozva, mert tényleg ráér feltölteni az év végi bizonyítványt is az utolsó határidőig. hogy miért lehet eddig? mivel rengeteg iskolában nem adták ki a bizonyítványokat egy napra, hogy a gyerekek nagy rohanásban gyorsan feltöltsék aztán visszavigyék - mivel ugye csak az érettségi bizonyítvánnyal együtt kapjuk meg.
2013. jún. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!