Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a földrajz szak az ELTEn?

Milyen a földrajz szak az ELTEn?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy milyenek a személyes tapasztalatok és vélemények a szakkal kapcsolatban. Kinek ajánlott ez a szak? Milyen mesterképzésre lehet vele tovább menni? És van-e lehetőség a TTK-n belül átjelentkezni más szakokra kreditátvétellel, ha esetleg nem tetszene vagy egyéb okok miatt. Milyen karrier lehetőségek vannak? Szóval mindent, ami a szakkal kapcsolatban fontos lehet. Köszi a válaszokat előre is! :)


Ha valaki más egyetemen jár ugyanerre a szakra, azoknak is kíváncsi vagyok a véleményére!



2013. jún. 23. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs az offért. Én is oda készülök, engem is érdekelnek a vélemények. Te miket hallottál?
2013. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézz szét gyakorikérdéseken. Rengeteg kérdés fel lett téve ezzel a szakkal kapcsolatban.
2013. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, de egyik sem terjedt ki konkrétan az ELTEre és nem írtak arról, hogy kinek érdemes odamenni meg az átjelentkezésről. Szóval nekem egy elég részletes leírás kéne.
2013. jún. 25. 20:04
 4/4 anonim válasza:

szia


röviden: szar.

2013. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!