Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt valaki, aki PTE-TTK-ra...

Van itt valaki, aki PTE-TTK-ra, földrajz szakra adta be a jelentkezését? Milyen szakirány érdekel Titeket?

Figyelt kérdés
Nem első helyen ugyan, de ide is jelentkeztem, de örülnék akkor is, ha föcire vennének fel. Van aki még hasonlóan áll, mit én?
2012. febr. 29. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen én.Bár első helyen az ELTE földrajz áll.Terület és település fejlesztést néztem ki.Te melyik szakirányt nézted ki?Hova jelentkeztél még?
2012. márc. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Föcit csak PTE-n jelöltem, geomorfológia vagy geoinformatika érdekel :) Azt hallottam ezekkel az elhelyezkedés is könnyebb, és érdekes szakterületek :)
2012. márc. 25. 23:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Mit csinál egy geomorfológus pontosan nem tudod?
2012. márc. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!