Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi eredményhirdetésen...

Érettségi eredményhirdetésen nem tudtam ott lenni (EMELT szint, OH-nál jelentkeztem). Később hol tudom átvenni a bizonyítványt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem bizonyítványt kapsz, csak tanúsítványt és kiküldik postán. Elvileg én csütörtökön vehetném át, de én sem tudok elmenni, őszintén remélem, hogy még időben kézhez kapom...
2013. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok megint. Időközben írtam az Oktatási hivatalnak, hogy mi van, ha én csütörtökön nem tudom átvenni a tanúsítványt és azt írták vissza, hogy másnap délelőtt tudok elmenni érte a Kormányhivatal épületébe, (pécsi vagyok, így nem hiszem, hogy sokat számít a konkrét cím, szoba stb), azt követően postázzák. Nem tudom neked mikor volt az eredményhirdetésed, de Te postán mindenképpen meg fogod kapni időben, akár már a héten, legkésőbb jövő hét elején.
2013. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Időközben felülkerekedtem lustaságomon, és felhívtam az iskolát, ahol érettségiztem, ők pedig átirányítottak a Kormányhivatalhoz, mondván, hogy ők csak az érettségi helyszínét biztosították. Őket is felhívtam, ők azt mondták, hogy be tudok érte menni személyesen, vagy kipostázzák (tanúsítványt kaptam tényleg, csak én ezt nem tudtam, valahol meg olvastam, hogy bizonyítványt nem postázzák), de az csak jövő hétre érne ide. Én egy hetet nem akartam várni az eredményre, úgyhogy bementem végül. :)
2013. jún. 24. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg úgy legalább nem gyűrődött
2016. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tanúsítvány az ilyen A4-es lap?
2016. jún. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!