Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a 3 év alatt nem tul sokat...

Ha a 3 év alatt nem tul sokat tudtam érettségire készülni meg igy a végén sajnos elhanyagoltam akkor is meglehet csinálni a szóbelit? A 2-est?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én akkoriban 4 év alatt, szinte semmit nem tanultam. Erre nem vagyok büszke, de ez van. A szóbeli előtt két héttel jött meg az eszem. Ez úgy nézett ki, hogy reggel felkeltem, leültem, tanultam és este lefeküdtem. Ezt csináltam két hétig minden egyes nap. Sajnos így se értem a végére a tétel sornak, de viszonylag jó esélyekkel indultam. 3 tárgyból olyat húztam amit tudtam, 2-ből meg olyat amit nem. Mindenesetre minden sikerült csak eltérő eredményekkel, szóval megcsinálható csak ki kell érte dolgozni a beledet.
2013. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért a beled se kell kidolgozni. Én 5 év alatt órán se figyeltem, nem is tanultam és az összesből meglett a jó erős hármas (55% 56% 58%) töriből 4-es (63%). Egyedül matek lett kettes, mert leszartam, de az is 36% lett, matekból is lehetnék simán jó, mert megértem, h mi hogy, de leszarom és elfejetem. Írásbelire semmit nem tanultam, át se néztem szinte semmit. Szóbelire tanultam kb 5 napot, de azt se úgy h reggeltől estig, hanem 11-kor felkeltem, nekiálltam délbe azt 4-kor abbahagytam. Olvasgattam a tételeket azt csókolom.

Ha most mész 12.-be akkor tanulj!!! Én rohadtul meg bántam h nem tanultam, mert tudom h jól fog az agyam, de rohadtul nem használom... erre nem vagyok büszke.


Tehát 2-est simán meg lehet csinálni.

2013. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma volt a szobeli ugy érzem meglett a 2 mindenböl mert én egyetemre nem megyek :)))))))
2013. jún. 26. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!