Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a kis 8-hós....

Mit tegyek a kis 8-hós. Westimmel? Sajnos sok dolog történt ebben a félévben, ezért kicsit elhanyagoltam a kutyimat! Ezt nagyon szégyenlem, de sajnos ez már megtörtént!

Figyelt kérdés
Az én Westim 8-hos! Imádom, de komolyan! Egyszerüen IMÁDOM!! Sajnos, ez a félév, nagyon szar volt! Sok-sok bajom volt...!! Tudom, hogy a kutyának kéne elsöbséget adnom, de ez most valamiért nem ment, pedig már (mondtam) imádom!! Sajnos még nem szobatiszta, pedig már kéne!! Apuék nagyon szekálnak (emiatt), de megértem!! Probálom ezeket teljesiteni, de nem nagyon megy??!! Pedig azt senki sem mondhatja, hogy nem szeretem, mert az látszana!! Ráadásul, most fogok felvételizni, még ez is rádobott!!! Sajnos ezek történtek de most a legfontosabbm hogy szobatiszta legyen!!! Ugy probálkozom, hogy mindig kaja után kiviszem hogy att végezze el a dolgát,de még annyira nem megy Ezt hogyan tegyem???? Meg + nagyon hosszu ideig szoktunk poráz nélkül sétálni az erdöben 2-3 orát!!! HELP ME!!!!
2009. jan. 9. 17:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs a regényért!!!:)
2009. jan. 9. 17:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Vidd ki, ha pisilt dicsérd meg. Mindig oda vidd, ahol pisilt, vagy pisilnek más kutyák is . (A szag miatt.)
2009. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez biztos hogy mennifog??? Teljesen kétségbe vagyok esve!!Am köszi!!:)
2009. jan. 9. 17:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, de gyakran vidd ki. Az én kutyám mindig ment az ajtóhoz, kérte, hogy hagyj menjen ki. Először csak odaült, aztán már pacsival. :)
2009. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!Am te meddig csináltad ezt és pontosan hogyan bocs!!(2.válaszolo!)
2009. jan. 9. 17:54
 6/9 anonim ***** válasza:
2 hónaposan került hozzánk. Első alkalommal kivittük, míg nem pisilt. Ekkor már este volt. Aztán utána megint kivittük, mutattuk neki a szagot, s megint pisilt. Reggel felébredtünk korán, kivittük ugyanarra a helyre. Így ment még pár napig, aztán utána ő ült az ajtó elé. Aztán már pacsival jelezte, hogy ki akar menni.
2009. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)Már kezdek reménykedni, hogy nekem is sikerülhet!!!:))
2009. jan. 9. 19:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, aki azt tanácsolta, hogy dicsérd a kutyát, az egyik legcélravezetőbb oktatási forma. Könnyebb a kutyust úgy megtanítani a pisi, kaki jelzésére, ha ezeket az egészségügyi sétákat összekötöd játékkal, így jó élményhez fűződik neki a séta és hamar kitalál egy olyan jelzési formát, amiből tudni fogod, hogy ki kell vinni. Ha eleinte nem boldogulsz a reggeli harmatos fű hidd el meghozza az eredményt. Felerősödnek a szagok a kutyus ingert kap és megjön a várt eredmény. De ha van rá lehetőséged te is fel tudsz locsolni neki egy kis területet napközben. Szerintem egy 8 hónapos kutyusnak napi két egészségügyi séta elég főleg ha tényleg 2-3 órán át tart.
2009. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!!! Amúgy akkor szoktam 2-3 órára kivinni, minor hazajövök a suliból, és nem kell tanulnom, ha sokat kell, akkor nem viszem ki ennyi időre csak '1 órára'!!!

Még egyszer: köszönöm!!!

2009. jan. 10. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!