Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az öcsém megbukott a magyar...

Az öcsém megbukott a magyar érettségin (a többi sikerüt). Azt állítja, hogy ősszel abból vizsgázik (magyaron belül) amiből szeretne, mert megengedte a tanár, hogy válasszon. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
2 évet marad még a suliban a technikusi végzettség miatt......így is elkezdheti a 13.-at,hogy nincs még az érettségije a magyar bukás miatt? vagy 1 év csúszás?

2013. jún. 26. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
persze, hogy választhat... kivan téve az összes tétel lefordítva, és abból vaktában választhat, csak sajna azonnal meg is kell válaszolnia... viccet félre téve, nem választhat pót érettségin sem... viszont technikumba szerintem mehet tovább, de azért csak ne bukjon meg.
2013. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi. itthon úgy adta elő,hogy email-ben átküldi a tanárnak,hogy miből szeretne vizsgázni és azt kérdezi majd tőle........ :(
2013. jún. 26. 10:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog.
2013. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 reptoid ***** válasza:

Főleg ha a sulija nem szervez ősszel érettségid (ami azért elég valószínű, csak egy pár iskola szokott), akkor nem is a saját iskolájában a saját tanáránál fog vizsgázni.


De még ha a saját sulija szervezi, és saját tanárához kerül, akkor is kell tételt húznia, hiszen lett ott egy érettségi elnök is, aki külsős és felügyelje a dolgokat. Az pedig kicsit gyanús, ha minden tétel egyforma lesz, és minden diák (a többi) ugyanazt húzza :D


Mondjad neki, gyakorolja még ezt a kamuzást kicsit.

2013. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
rokonom egy nagyon erős gimiben végzett, és tök jó tanuló volt, de ők is megbeszélték a tanárral, h mit akar húzni, megmondta a tanár, h az lesz a 3. helyen, és azt húzta, és ez a tanár másnál is eljátszotta, szóval nem lehetetlen
2013. jún. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez tanárfüggő!! ha megengedte akkor nem fog megbukni mindent meglehet beszélni :D Vannak olyan iskolák ahol ez mehet de egy erős suliban nem hiszem h megtudná besz a tanárral. Mindenesetre lehetséges igen és sztem mehet a technikumra. Jó lenne ha nekem is ilyen lenne 1-2 tanárom bár én 9. voltam most még :DD de én is technikumra megyek tehát mindent bele öcsédnek add át kérlek!!
2013. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!