Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beiratkozásnál kötelezhetnek...

Beiratkozásnál kötelezhetnek alapítványi támogatásra?

Figyelt kérdés
Húgomnak ma volt a beiratkozása és amit kiküldtek lapot azon van egy ilyen, hogy az iskola alapítványának támogatása 5000 Ft. Én most érettségiztem holnap lesz a beiratkozásom szakmára és nálunk is ugyanilyen szöveggel követelnek 3000 Ft-ot. Na most én ezt hatalmas szemétségnek tartom, hogy az újonnan beiratkozó diákokat ilyenre kötelezik. A saját iskolámból kiindulva (ugyan ott csinálom a szakmát ahová járok) tudom, hogy ezt az alapítványi pénzt egyáltalán nem az iskolára fordítják. Egyáltalán megtehetik ezt? Van ehhez joguk? Mondhatom azt holnap, hogy én igenis nem vagyok hajlandó ezt az összeget befizetni?
2013. jún. 26. 23:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!