Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi.hu-n hova kell feltölten...

Felvi.hu-n hova kell feltölteni a Tanúsítványt (Törzslap) a javító érettségiről?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, nem szeretném, ha a jelentkezésem ezen bukna el, szóval kérem, hogy aki tudja, az segítsen ebben!

2013. jún. 27. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

küld el postán

én is e-felvételin jelentkeztem, de a papírokat postán küldtem be

2013. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira fontos, akkor ne ilyen-olyan emberekre hallgass, hanem keress egy telefonszámot és hívd fel őket. Majd ők tutit mondanak.
2013. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Én is ismételtem most érettségit és már tudtam is csatolni. Ha a Jelentkezésnél a Dokumentumok menüpontba lépsz, akkor oda tudod feltölteni. Annyi a különbség, hogy ne az érettségi bizonyítványodhoz tedd, hanem adj hozzá új lehetőséget, ki tudod majd onnan választani (fel van sorolva a listán) a tanúsítványt. Akkor tuti jó helyen lesz.
2013. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az érettségi bizikhez is fel tudod tölteni, majd ők külön mappába rakják a feldolgozás alatt

Amúgy én csak az első oldalát töltöttem fel, a hátulján ugye nincs semmi,csak a csillaggal jelölt jelentése

Ti azt is feltöltöttétek?Mert én nem. Kellett vna?Nem láttam értelmét.

Amúgy hány nap alatt dolgozzák fel átlagosan?

2013. júl. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de nekem 1 hét után még mindig feldolgozás alatt van.
2013. júl. 2. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!